Tagad Nomo piedāvā iespēju preces ne tikai nomāt, bet arī iegādāties uzreiz. Turklāt, pērkot preci pie Nomo, iegūsti unikālu iespēju apmaksu par to veikt trīsdesmit dienu laikā, bet lietot JAU TAGAD! Turklāt, šo 30 dienu laikā maksājuma summa paliks tāda pati, nekādu kredīta procentu!

Ja nu gadījies tā, ka šo 30 dienu laikā atgadījies kas neparedzēts un Tev nav pilna summa, ko samaksāt - nebēdā. Veicot nelielu maksājumu, Tu iegūsi iespēju atlikt maksājumu vēl uz 30 dienām! Uzzini vairāk šeit

 

Kā iegādāties vēlamo preci ar 30 dienu pēcapmaksu?

 

 1. Izvēlies preci
  Atrodi sev vēlamo preci mūsu mājaslapā un pievieno to savam grozam, izvēloties 30 dienu nomaksas iespēju.
 2. Piesakies
  No sava groza izvēlies attiecīgo preci un aizpildi vienkāršu pieteikumu.
 3. Sagaidi zvanu
  Kad mūsu operators pārbaudīs datus un preces pieejamību, viņš ar Tevi sazināsies, lai saskaņotu pasūtījumu un vienotos par piegādi. Tāpēc, lūdzu pārliecinies, ka pieteikumā norādīts pareizs telefona numurs un darba laikā Tevi varēs sazvanīt.
 4. Saņem preci un lieto
  Pēc zvana savā e-pastā saņem pasūtījuma apstiprinājumu, bet pašu preci 3-5 darba dienu laikā ar kurjeru.  Kopā ar preci, saņemsi rēķinu par preci* (arī tās piegādi), garantijas talonu un līgumu. Atceries, ka, lai saņemtu preci, Tev jāuzrāda pase vai ID karte un preci vari saņemt tikai Tu. Lieto preci jau tagad un rēķina apmaksu veic 30 dienu laikā, pēc pieteikuma izveidošanas. 
  *Nomo.lv patur tiesības arī atsevišķos gadījumos prasīt priekšapmaksu par preci.
 5. Ja 30 dienu laikā nevari veikt preces apmaksu - atliec
  Ja šo 30 dienu laikā saproti, ka apmaksu veikt nevarēsi - Tev ir iespēja atlikt maksājumu vēl uz 30 dienām, iemaksājot rēķina apmaksas termiņa pagarināšanas komisiju, kas norādīta mājas lapā pie katras preces (maksājums netiek atskaitīts no preces apmaksas summas).

Kā es varu pagarināt atlikto maksājumu

Kad būsi izveidojis pieteikumu, Tev būs iespēja veikt rēķina apmaksu 30 dienu laikā. Ja termiņš (30 dienas) tuvojas beigām un saproti, ka apmaksu tomēr nevarēsi veikt laikā, Tu vienmēr vari sazināties ar mūsu operatoriem (+371 67799886), kuri būs priecīgi Tev palīdzēt, sniedzot informāciju par maksājuma atlikšanu. Pagarināšanas maksājuma apjoms būs norādīts pie katras preces, to varēsi redzēt arī līgumā.

Lai pagarinātu apmaksas termiņu: Veic pārskaitījumu no sava konta, māksājuma mērķī norādot “Piekrītu līguma Nr. [šeit norādi sava līguma nr.] pagarināšanai”

Ņem vērā

Kamēr neesi veicis pilnu preces apmaksu, tā joprojām ir Nomo.lv īpašums un to ir aizliegts pārdot, ieķīlāt, atdot vai jebkādā citā veidā apgrūtināt. Ja rēķins par preci netiek apmaksāts 30 dienu laikā un netiek veikta rēķina apmaksas termiņa pagarināšanas komisijas iemaksa, mēs būsim spiesti Tev piemērot līgumsodu un pēc tam risināt šo jautājumu Latvijas Republikas likumdošanas paredzētajā kārtībā.