Vienkārši! Tā arī ir mūsu galvenā priekšrocība.

Nomo Tev nodrošina iespēju uzlabot ikdienu sev un savai ģimenei, iegūstot pilnīgi jaunas un sen kārotas preces par nelielu ikmēneša maksu.

Tev vairs nav jāuztraucas par saviem nākotnes ienākumiem vai iespēju nonākt kredītsaistībās. Tu vari iznomāt jebkuru nepieciešamo preci, sākot no viedtālruņa līdz pat bērnu ratiņiem, ar divu gadu garantiju un bez nekādiem slēptiem nosacījumiem. Tiklīdz kā vairs nevēlies preci nomāt – atdod to mums un pārtrauc nomu bez nekādām saistībām! Bet, ja vēlies preci padarīt par savu – izpērc to jebkurā brīdī vai nomā līdz maksimālā nomas perioda beigām (24 vai 30 mēnešus atkarībā no izvēlētās preces), un tad iegādājies to par 1 EUR.

Izklausās izdevīgi? Tā arī ir. Mēs piedāvājam Tev iznomāt vairāk nekā 1000 dažādu preču mājai, ģimenei un atpūtai vienkāršāk un elastīgāk, nekā līzingā un piegādājam tās bez maksas. Palielini savas iespējas un samazini saistības ar Nomo arī Tu! 

Kā iegādāties vēlamo preci?

1. Izvēlies preci

Atrodi sev vēlamo preci mūsu mājaslapā un pievieno to savam grozam. Tu vari nomāt arī vairākas preces vienlaikus.

2. Piesakies

No sava groza izvēlies preci, ko vēlēsies nomāt, un aizpildi vienkāršu nomas pieteikumu.

3. Sagaidi zvanu

Kad mūsu operators pārbaudīs datus un preces pieejamību, viņš Tev zvanīs, lai saskaņotu pasūtījumu un vienotos par piegādi. Tāpēc, lūdzu pārliecinies, ka pieteikumā norādīts pareizs telefona numurs un darba laikā Tevi varēs sazvanīt.

4. Saņem preci un lieto

Pēc zvana savā e-pastā saņem pasūtījuma apstiprinājumu, bet pašu preci 3-5 darba dienu laikā ar kurjeru. Lieto preci tikai tik ilgi, kamēr vēlies, vai nomā to līdz maksimālā nomas termiņa beigām (24 vai 30 mēnešus atkarībā no izvēlētās preces) un pēc tam iegūsti savā īpašumā par 1 EUR. Ja vēlies iegūt preci savā īpašumā ātrāk, vari droši to izpirkt jebkurā brīdī.

5. Ja apnīk, atdod bez maksas un izvēlies jaunu

Ja gadījumā pārdomā un nevēlies vairs nomāt preci, vienkārši atdod to atpakaļ mums ar kurjeru pilnīgi bez maksas! Pēc tam droši izvēlies jaunu preci, slēdzot jaunu līgumu.