(Mazlietots) iRobot Roomba 650 image thumbnail 1 (Mazlietots) iRobot Roomba 650 image thumbnail 2 (Mazlietots) iRobot Roomba 650 image thumbnail 3 (Mazlietots) iRobot Roomba 650 image thumbnail 4 (Mazlietots) iRobot Roomba 650 image thumbnail 5 (Mazlietots) iRobot Roomba 650 image thumbnail 6
Akcija!
Novietojiet kursoru virs bildes, lai to pietuvinātu

(Mazlietots) iRobot Roomba 650

CP6916961Pievienot atsauksmi
30 dienu pēcapmaksa
Preču noma
€25.99 €218.99
Saņem preci uzreiz, bet apmaksu veic līdz: 21/11/17
Krāsa :
Melns / Pelēks
Stāvoklis:
Mazlietota
Garantija :
14 mēneši
Piegāde:
Nomo birojs - Bezmaksas
DPD kurjers - Rīgā €7.99
DPD kurjers - Ārpus Rīgas €9.99
Vajag palīdzību? Droši jautā mums :
Apraksts
Specifikācija
Atsauksmes (0)
Apraksts
Vairāk par preci

Prece iepriekš lietota 10 mēnešus. Tai ir veikta nepieciešamā apkope, lai nodrošinātu tās lietojamību un pilnu funkcionalitāti arī nākotnē. Garantija pieejama līdz 09.2016

Precei ir konstatēti šādi, funkcionalitāti un lietojamību neietekmējoši, bojājumi - skrāpējumi uz korpusa.

Lai arī iRobot Roomba 650 ir savā darbā ļoti centīgs, tomēr var būt vietas telpā, kuras robotam nebūtu jātīra. To var viegli ierobežot ar Virtuālo Sienu - funkciju, kas norāda teritoriju, kurā nav jāveic uzkopšanas darbs. Šis modelis ir aprīkots arī ar lielisko Aerovac netīrumu konteineru un putekļu sūkšanas sistēmu, kad ir nepieciešama lielāka noturība pret matiem un spalvām. Šāda sistēma arī nodrošina daļēju robota birstu pašattīrīšanos.

Mēdz teikt, ka vajadzība tīrīt māju vienmēr sakrīt ar laiku, kad galīgi negribas to darīt vai arī nav vaļas. Īpaši nogurdinoša un kaitinošana tā ir tad, ja līdzi jāstaipa smags putekļsūcējs garā vadā. Turpmāk vairs tā nebūs problēma, ja vien iegādāsieties šo nelielo un daudzfunkcionālo iRobot Roomba 650 putekļsūcējs. Piemēram, jums ir dzīvoklis ar trim istabām - iRobot Roomba 630 tās perfekti uzkops vienatnē un vienā piegājienā! Jums pat vairs nebūs jādomā par laiku, kad uzdot sakopt māju. Atstājiet to iRobot Roomba 650 ziņā - vienkārši uzdodiet robotam tīrīšanas grafiku visai nedēļai!

Šī unikālā un gudrā mājas uzkopšanas ierīce paredzēta visdažādāko cieto grīdu, gan īsa spalvojuma paklāju ikdienišķai tīrīšanai. Lielākus netīrumus robots saslaucīs ar īpašām birstēm, bet smalkākos iesūks kā putekļsūcējs. Robots efektīvi iztīrīs pat putekļus no istabu kaktiem, jo tas ir aprīkots ar īpašām sānu birstēm. Savukārt tā zemais augstums (9,2 mm) ļaus savākt netīrumus zem skapjiem vai gultām. iRobot Roomba 650 ir iebūvēts pat īpašs sensors, kas palīdz atrast netīrumus, tā garantējot patiesi ideālu tīrību. Sensori pasargās robotu arī no sapīšanās vados vai nokrišanas pa kāpnēm. Robots ir tik gudrs, ka tas noteiktā attālumā pirms mēbeles samazina pārvietošanās ātrumu, savukārt pēc darba beigšanas pats dodas uzlādēties.

Specifikācija
Pilna specifikācija
Komplektācija
Komplektācija
2 rezerves filtri, 1 Automātiskā Virtuālā Siena,
Izmērs un svars
Funkcijas
Putekļu savākšanas trauka tilpums
0.5 l
Putekļu savākšanas veids
Konteineris
Regulējams jaudas līmenis
Informatīvās funkcijas
Displejs
Atsauksmes
Ko domā un iesaka citi lietotāji?

Pievieno atsauksmi

Novērtējums *
Vai Tu ieteiktu šo preci citiem? *
Piemērs: Mans labākais pirkums
Tavai atsauksmei jābūt vismaz 50 simbolus garai

Nesen Tevi interesēja